mus owolovo

Drugie śniadanie do szkoły. Dlaczego warto kupować dziecku musy Owolovo?

Drugie śniadanie to niezbędny ekwipunek w plecaku każdego ucznia. Posiłek ten zapewnia energię do dalszej nauki i sukcesywnej edukacji podczas lekcji. Powinien on składać się ze smacznych i odpowiednio skomponowanych składników, tak aby dostarczyć dziecku najważniejszych składników odżywczych. Niestety pociechy niechętnie spożywają owoce, wybierając ich słodkie zamienniki. Właśnie dlatego do śniadaniówki podopiecznego warto spakować Mus owolovo (bardzo smaczny). To wygodna i szybka przekąska, która przekona najmłodszych domowników do naturalnych i zdrowych produktów. Dlaczego Owolovo jest najlepszym rozwiązaniem? W jaki sposób przekonał do siebie rodziców dbających o właściwą dietę swych dzieci? 

Pełnowartościowy skład musów 

Musy Owolovo produkowane są w 100% ze świeżych i soczystych owoców pochodzących z krajowych sadów oraz plantacji. Poddaje się je dokładnej obróbce, podczas której niedodawane są żadne ulepszacze smaku, aromaty czy barwniki. Za sprawą naturalnej pasteryzacji do wytworzenia musów niepotrzebne są konserwanty. Następnie gotowe i pełne witamin produkty trafiają na półki sklepowe w poręcznych opakowaniach. 

Bogactwo witamin i minerałów

Naturalne przeciery owocowe od Owolovo obfitują w cenne substancje odżywcze. W składzie musu jabłkowego i jagodowego można znaleźć dużą ilość witaminy C. Inne warianty smakowe stanowią źródło witaminy A, E, B2, B6 oraz B12. Ponadto odznaczają się wysoką zawartością magnezu, fosforu, potasu i niezastąpionego błonnika. Nieocenioną zaletą tych produktów jest to, iż nie zawierają one dodatku cukru. Właśnie dlatego stanowią ciekawą propozycję dla wszystkich dzieci preferujących lekkie i jednocześnie pożywne posiłki. 

Różnorodne warianty smakowe

Musy Owolovo dostępne są w wielu smakach odpowiadających gustom małych konsumentów. W ofercie marki można znaleźć przeciery wytworzone z jabłek, brzoskwini, truskawek, moreli, śliwek, a nawet wiśni. Znajdują się one w szczelnych opakowaniach zamykanych za pomocą zakrętki. Takie rozwiązanie umożliwia wygodne przetransportowanie posiłku do szkoły i jego komfortowe spożycie. Z tego powodu stanowi ono idealne drugie śniadanie dla każdego ucznia.