mus owolovo

Naturalne musy owocowe w diecie malucha

Dla naszych dzieci zazwyczaj chcemy tego co najlepsze. Niejednokrotnie znacznie bardziej troszczymy się bardziej o zdrową dietę naszych maluchów niż o swoją. Dlatego też warto wybierać produkty, które są naturalne i które nie są sztucznie dosładzane. Dla dzieci niezależnie od wieku- tak naprawdę już od pierwszej łyżeczki- polecane są musy i przeciery owocowe, które zawierają wiele cennych witamin, a dodatkowo w ich składzie można znaleźć jedynie cukier, który naturalnie występuje w owocach i warzywach. Z pewnością takie właśnie są tubki owocowe o nazwie mus Owolovo. Nazwa tych produktów bezpośrednio sugeruje miłość do owoców. 

Tubki owocowe jako deserek lub jako dodatek do jogurtu lub kaszki

Sposób podania takiej tubki w dużej mierze jest uzależniony od wieku malucha. W przypadku starszych dzieci można podawać taki mus w formie deseru, który będą sobie samodzielnie wyciskały z tubki. Poręczne opakowanie jest też doskonałym rozwiązaniem także na podróż- można po taką tubkę sięgnąć praktycznie w każdym momencie. Mus można też zapakować dziecku do tornistra jako drugie śniadanie. 

Mus Owolovo będzie jednak odpowiedni także dla mniejszych dzieci. Można swobodnie dodawać go do kaszki w celu urozmaicenia dziecku diety. Sprawdzi się też jako polewa do jogurtu naturalnego, a także jako samodzielny deserek. Tubki owocowe są bardzo poręczne w użytkowaniu. Zawartość tubki można po prostu wycisnąć na łyżeczkę lub do miseczki, a następnie można taką tubkę przechowywać chwilę w lodówce. 

Dlaczego akurat te tubki owocowe? 

Chociażby ze względu na fakt, że są one dostępne w wielu wersjach smakowych. A więc jako mus jabłkowy, wiśniowo- jabłkowy, jabłkowo- truskawkowy, jabłkowo- brzoskwiniowy, jabłkowo- morelowo czy też jabłkowo- buraczany. Mus owolovo do 30% taniej jest produkowany z polskich owoców, które pochodzą od naszych rodzimych rolników oraz sadowników. Produkt nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, nie jest też dosładzany i ma nad wyraz prosty skład- można w nim znaleźć po prostu owoce. Zawierają takie witaminy jak A, C, E, K, tiamina B1 oraz Ryboflawina B2, Niacyna B3, witaminę B6 oraz kwas foliowy.