Patryk Chmielewski

Projekty Fotograficzne i Wystawy

Studio Najwspanialsze Fotografie

projekty fotograficzne i wystawy – szczegóły

To zakładka, w której możecie poznać moje dotychczasowe , największe lub najbardziej bliskie memu sercu prace. Te które odnalazły swoje miejsce na wystawach i te, które są w fazie projektu.
Cudowną rzeczą jest zrobić zdjęcia, które potem odbierane są bezpośrednio na wystawie . To niesamowite przeżycie dla mnie móc dzielić się swoją twórczością i przeżyciami z ludźmi, którzy potrafią docenić piękno otaczającego nas świata.
To też możliwość zaproszenia mnie ze swoją wystawą do siebie lub czasem kupienia moich gotowych prac , które już „zeszły” ze ścian wystawowych. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

Portfolio

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski5 miesięce temu

Zdjęcia z indywidualnych warsztatów fotograficznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu moja nauka jest skierowana tylko na jedną osobę, na jej potrzeby. W efekcie końcowym takie indywidualne "traktowanie" sprawy doskonale odkrywa potrzeby ucznia 🙂

Pozowała jedna z moich ulubionych modelek: Emilka Magda, a Piotr Łoszek...

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski5 miesięce temu

Warsztaty fotograficzne - warsztatami lecz dodatkowo zapraszam na nowo powstałą grupę samoobrony dla Pań w Mysłowicach, którą mam zaszczyt trenować 🙂

Startujemy 5 września !!

Chcesz czuć się bezpieczniej? 🙆
Nabrać pewności siebie? ☝
Bronić się przed...

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski6 miesięce temu

Haha

Patryk Chmielewski

Biuro

Skontaktuj się ze mną

5 + 11 =