Patryk Chmielewski

Projekty Fotograficzne i Wystawy

Studio Najwspanialsze Fotografie

projekty fotograficzne i wystawy – szczegóły

To zakładka, w której możecie poznać moje dotychczasowe , największe lub najbardziej bliskie memu sercu prace. Te które odnalazły swoje miejsce na wystawach i te, które są w fazie projektu.
Cudowną rzeczą jest zrobić zdjęcia, które potem odbierane są bezpośrednio na wystawie . To niesamowite przeżycie dla mnie móc dzielić się swoją twórczością i przeżyciami z ludźmi, którzy potrafią docenić piękno otaczającego nas świata.
To też możliwość zaproszenia mnie ze swoją wystawą do siebie lub czasem kupienia moich gotowych prac , które już „zeszły” ze ścian wystawowych. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

Portfolio

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski6 dni temu

Kilka ujęć z pierwszych indywidualnych warsztatów Jarka z podstaw obsługi lustrzanki na "Manualu". Pozowała nam Emilka Magda. Mamy już za sobą drugie warsztaty z edycji i obróbki fotograficznej oraz umówione trzecie warsztaty: "Jak układać modelkę do zdjęć".

Trzy spotkania!
...

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski2 tygodnie temu

Wczorajsze warsztaty indywidualne z Jarkiem u mnie w studio.
Na fotografii Emila Magda - jedna z moich modelek, która pomaga zrozumieć pracę z aparatem.

Patryk Chmielewski
Patryk Chmielewski2 miesięce temu

Kochani ...
W imieniu swoim oraz Dyrektora Muzeum Miejskiego "Sztygarka" Arkadiusza Rybaka zapraszamy na mój wernisaż wystawy "Pieguski".

23 lutego (piątek) godz. 17:00

Biuro

Skontaktuj się ze mną

14 + 2 =