Zaznacz stronę
Patryk Chmielewski

Fotografia Ślubna

Studio Najwspanialsze Fotografie

fotografia ślubna – szczegóły

Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważną kartą w mojej fotograficznej karierze. To przede wszystkim fotografia reporterska z tego najważniejszego dnia, który sprawi, że połączy Was węzłem małżeńskim i staniecie się rodziną. To łapane przeze mnie emocje na Waszych twarzach: szczęście , łzy wzruszenia, uśmiech, niebanalne sytuacje i piękno tego dnia.

Towarzyszę Wam w dniu ślubu od przygotowań, przez ceremonię ślubną aż do oczepin na weselu. Oprócz mojej obecności jako fotografa zawsze chętnie służę swoją wiedzą na tematy związane ze „tym dniem” . To nieoceniona pomoc i ułatwienie dla „Młodych”, którzy przeżywają i widzą to pierwszy raz.
Podczas wesela jestem do Waszej dyspozycji. Możemy robić zdjęcia ustawiane z gośćmi czy właśnie Was plener. Dodatkowo od siebie zawsze przygotowuje prezentację zdjęć z tego dnia.
Podczas, gdy się bawicie robię zdjęcia, gdy siadacie do stołów przygotowuję kilkunastominotową prezentację i puszczam wieczorem na własnym rzutniku i ekranie. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś się nie wzruszył .
Oprócz reportażu – takim cukiereczkiem, wisienką na torciku – bardzo ważną rzeczą jest plener ślubny. Możemy taki zrobić zarówno w dniu ślubu, jak i w innym, dogodnie dobranym terminie.
Oprócz mojej usługi otrzymujecie pięknie wydany album klasyczny z Waszymi fotografiami, wszystkie obrobione zdjęcia w pełnej rozdzielczości na pendrivie. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

Biuro

Skontaktuj się ze mną

5 + 11 =