Zaznacz stronę
Patryk Chmielewski

Fotografia Dziecięca i Noworodkowa

Studio Najwspanialsze Fotografie

fotografia noworodkowa – szczegóły

To bardzo specyficzny rodzaj sesji zdjęciowej, który ma na celu zatrzymanie na zdjęciach pierwszych dni życia Twojej pociechy. Sesję taką najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka ( max. do 21). W tym czasie dziecko jest jeszcze w pozycji embrionalnej, która sprzyja układaniu go do zdjęć. Noworodek śpi więcej i głębiej, dzięki czemu mogę układać go , tak aby jego pozycje były bardzo naturalne i jednocześnie oddały charakter sesji. To bardzo wymagająca sesja zarówno od dziecka, jak i od fotografa, jest czasochłonna i umawiana zawsze na indywidualny termin. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

fotografia dziecięca – szczegóły

Obecnie największym powodzeniem u mnie w studio cieszą się mini sesje tematyczne, które są organizowane każdego miesiąca wedle specjalnie dobranych tematów. Np.: „sesja świąteczna”, „dzień babci i dziadka”, „walentynki”, „dzień małej dziewczynki i chłopaka”,”dzień mamy”, „witaj szkoło”, „halloween” i wiele, wiele innych. To sesje, które są wcześniej pokazywane na fanpagu, dzięki czemu znamy temat, widzimy aranżację kilku teł w tym temacie, poznajemy kwotę , ilość zdjęć z sesji i dobieramy odpowiedni dzień i godzinę . To także organizowane każdego miesiąca sesje urodzinowe na 4 tłach.
Oczywiście sesje pełnowymiarowe w studio, czy plenerze są realizowane według indywidualnych potrzeb. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

Skontaktuj się ze mną

14 + 7 =