Patryk Chmielewski

Fotografia Dziecięca i Noworodkowa

Studio Najwspanialsze Fotografie

fotografia noworodkowa – szczegóły

To bardzo specyficzny rodzaj sesji zdjęciowej, który ma na celu zatrzymanie na zdjęciach pierwszych dni życia Twojej pociechy. Sesję taką najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka ( max. do 21). W tym czasie dziecko jest jeszcze w pozycji embrionalnej, która sprzyja układaniu go do zdjęć. Noworodek śpi więcej i głębiej, dzięki czemu mogę układać go , tak aby jego pozycje były bardzo naturalne i jednocześnie oddały charakter sesji. To bardzo wymagająca sesja zarówno od dziecka, jak i od fotografa, jest czasochłonna i umawiana zawsze na indywidualny termin. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

fotografia dziecięca – szczegóły

Obecnie największym powodzeniem u mnie w studio cieszą się mini sesje tematyczne, które są organizowane każdego miesiąca wedle specjalnie dobranych tematów. Np.: „sesja świąteczna”, „dzień babci i dziadka”, „walentynki”, „dzień małej dziewczynki i chłopaka”,”dzień mamy”, „witaj szkoło”, „halloween” i wiele, wiele innych. To sesje, które są wcześniej pokazywane na fanpagu, dzięki czemu znamy temat, widzimy aranżację kilku teł w tym temacie, poznajemy kwotę , ilość zdjęć z sesji i dobieramy odpowiedni dzień i godzinę . To także organizowane każdego miesiąca sesje urodzinowe na 4 tłach.
Oczywiście sesje pełnowymiarowe w studio, czy plenerze są realizowane według indywidualnych potrzeb. (więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ)

Najwspanialsze-fotografie Dzieci
Najwspanialsze-fotografie Dzieci1 tydzień temu

Dziś takie ujęcie Kingi podczas rodzinnej sesji ciążowej z Moniką i Tomkiem. A to tylko mały fragmencik jej możliwości pozowania. Cudna - prawda? 🙂

Najwspanialsze-fotografie Dzieci
Najwspanialsze-fotografie Dzieci1 tydzień temu

Freestyle Park Apres Ski - to nowe miejsce, gdzie moja Pola odnalazła pasję, jaką jest narciarstwo. Rewelacyjni instruktorzy i dzięki temu baaardzo szybka nauka jazdy. Dostępność przez cały rok - fajnie? Fajnie.
Zapraszam na krótki film moim aparatem.

Polecam dla...

Najwspanialsze-fotografie Dzieci
Najwspanialsze-fotografie Dzieci
Najwspanialsze-fotografie Dzieci2 tygodnie temu

Ostatnie dwa dni i kilka godzin do wyjęcia na sesję z okazji "Dnia Babci i Dziadka" - podaruj im zdjęcia wnucząt i zaproś ich na wspólną sesję.

Zapisy w kometarzu klikając na poniższy link:

https://www.facebook.com/najwspanialszefotografiedzieci/photos/a.1390767274477221.1073741828.1390734057813876/1975816965972246/?type=3&theater

Biuro

Skontaktuj się ze mną

12 + 13 =